Tiimi

POMELL LKV

Tiimi

Olkkonen laatikkopää

Jari Olkkonen, LKV, KiAT

Vuodesta 2004 asuntokauppoja tehneenä ja monenlaisia tilanteita läpikäyneenä Jari tietää, että välitystyö edellyttää aktiivista toimintaa ja ennen kaikkea huolellisuutta. Ota Jariin yhteyttä, kun haluat varmaa ja ammattitaitoista palvelua.

050 366 9129 / jari@pomell.fi
unnamed (8)

Tom Grundström

Tom on toiminut myyntialalla koko aikuisikänsä ja myyntikokemusta on karttunut reilun kymmenen vuoden ajan pankkimaailmasta, kansainvälisestä tilitoimistosta, kuljetusalalta ja kiinteistönvälityksestä.  

 

0400 814 806 /  tom@pomell.fi
unnamed (7)

Mari Rautio, LKV, KiAT

Marilla on yli 20 vuoden kokemus myynnin maailmasta. Hän on toiminut useissa visuaalisissa tehtävissä, myynnin ja myynnin esimiestehtävissä. Mari tekee sen mitä lupaa ja suhtautuu myyntiin hyvin intohimoisesti, koska hän haluaa olla hyvä ja tarjota asiakkailleen vain parasta.

050 366 912 / mari@pomell.fi
unnamed (2)

Jani Pomell, LKV

Jani on alkuperäinen Helsinkiläinen ja tuntee lähes täydellisesti kantakaupungin talot. Jani on suorittanut LKV-tutkinnon vuonna 1998 ja on siitä lähtien toiminut kiinteistönvälittäjänä ja alan yrittäjänä. Janilla on vahva kokemus myös sijoitusasuntojen hallinnoimisesta, uudisasuntojen myynnistä ja kiinteistöjen myynnistä.

040 515 1226 / jani@pomell.fi
unnamed (4)

Ville Mattila

Ville toimii päätoimisena vuokrahuoneistojen välittäjänä. Ville on ollut saman yrittäjän palveluksessa jo vuodesta 2002. Hän tuntee sijoitusasuntojen hallinnan kuin omat taskunsa. Ota Villeen sitoumuksetta yhteyttä ja saat varmasti asiantuntevaa palvelua!

 

045 635 3778 / ville@pomell.fi
unnamed (6)

Kimmo Saari, LKV

Kimmo on toiminut kiinteistönvälittäjänä pääkaupunkiseudulla yli 20 vuoden ajan. Hän on tehnyt kauppaa yksiöistä vaativiin kiinteistöihin ja kokonaisiin uudiskohteisiin. Tietoa, taitoa ja tuloksia vuodesta 1994. Service also in English and Swedish.

 

040 058 5711 / kimmo@pomell.fi
IMG_4407

Katariina Ahlbäck, LKV, KiAT

Katariina on sydämeltään välittäjä ja suuri ihmisten ymmärtäjä. Hän on tehnyt välitystyötä jo kymmenen vuotta ja kouluttautunut kiinteistönvälittäjäksi ja suorittanut alan ammattitutkinnon. Katariina myy kaikenlaisia koteja ja hallitsee hyvin myös vaativammatkin kiinteistöt.

040 521 2508 / katariina@pomell.fi